Doradca ubezpieczeniowy Lublin

Pewnie nie raz zastanawiałeś się nad skorzystaniem z pomocy doradcy ubezpieczeniowego. Przepisy, tony papierów, dokumenty do przeczytania i podpisania, a każdy inny – to wszystko sprawia, że wybór odpowiedniego ubezpieczenia staje się bardzo trudny.

Zacznijmy na początek od tego, kim jest i czym zajmuje się agent ubezpieczeniowy. Zdecydowanie nie tylko przedstawianiem ofert.

Jest to osoba, która pośredniczy między Tobą – klientem – a zakładem ubezpieczeń na życie. Do jego najważniejszych obowiązków należy umawianie spotkań, zdobywanie rekomendacji i dopasowanie możliwości ubezpieczeniowych pod wymagania swoich klientów.

Jeśli nie czujesz się na siłach, by samemu sprawdzić dostępne rozwiązania i potrzebujesz pomocy, a chcesz naprawdę konkretnej i profesjonalnej obsługi, to jesteśmy po to, by rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości. Nasi eksperci finansowi zajmą się wszystkim, czego ci potrzeba.

Nasz agent ubezpieczeniowy zapewnia komfortowe rozpoznanie potrzeb nie tylko dla klientów indywidualnych, ale także dla firmy. Jak wygląda jego praca? Agent ubezpieczeniowy może doradzić m.in. właścicielom jednoosobowej działalności gospodarczej oraz wspólnikom sp z.o.o. Mamy ogromną wiedzę w zakresie ubezpieczeń i chętnie się nią dzielimy. Nasi klienci chętnie rozmawiają o kwestii ubezpieczeń na życie. 

Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania w naszym biurze, możecie zobaczyć efekty naszej pracy. W swojej ofercie mamy ubezpieczenia PZU dla firm, ale także dla klienta indywidualnego. Obsługujemy całe województwo lubelskie. Mamy doskonałych agentów ubezpieczeniowych, którzy podchodzą profesjonalnie do współpracy. Wiemy, że rynek się zmienia, więc staramy się temu zaradzić, oferując produkty nowoczesne i dopasowane do oczekiwań 

Każdego dnia nasi agenci chętnie zbierają potencjalne dane do bazy nowych kontaktów. Zależy nam na rozwoju, dlatego wiele się uczymy i szkolimy. Jesteśmy ekspertami w tej branży i dzielimy się wiedzą na temat podpisania umów kredytowych, tak aby były przejrzyste i bezpieczne. 

Z nami dobierzesz odpowiednie ubezpieczenie do kredytu lub zrobisz wycenę swoich nieruchomości. Wystarczy zadzwonić i skontaktować się z naszymi ekspertami, opowiedzieć im o swoich problemach, a na pewno uzyskasz odpowiednią pomoc!

DORADZTWO UBEZPIECZENIOWE LUBLIN

Jeśli nadal szukasz najlepszych produktów ubezpieczeniowych i zastanawiasz się nad tym, czy zgłosić się po najlepszą pomoc, zacznijmy od zalet spotkania z agentem.

Pierwszą z nich jest wiedza i kompetencja, których nie znajdziemy w internecie przeszukując propozycje ubezpieczeniowe na własną rękę ani też w porównywarce rozwiązań agencyjnych.

Oferta dopasowana do ciebie jest kwestią indywidualną, wymagającą szerokiej wiedzy na temat wycen rynkowych jak i twoich potrzeb.

Kolejna zaleta, to odpowiedzialność agenta. W internecie nie jest problemem natknąć się na oszusta, firmy lichwiarskie, małe druczki na umowie, a później już tylko ogrom problemów.

Agent w pewien sposób odpowiada za jakość umowy, którą podpisujesz. Możesz zadać mu wiele pytań, rozwiać swoje wątpliwości i dopytać o szczegóły, a on konkretnie i spokojnie wytłumaczy ci każdą niejasność – to także zakres jego obowiązków. Samodzielnie takiej pomocy i informacji niestety nie otrzymasz.

Podsumowując, warto skorzystać z pomocy agenta ubezpieczeniowego i rozpocząć z nim współpracę. Agent pomoże ci wybrać odpowiednią ofertę, poza tym jest do twojej dyspozycji, a podpisanie umowy z daną firmą ubezpieczeniową z udziałem profesjonalisty jest o wiele bezpieczniejsze, niż wykonanie tego za pomocą przeglądarki internetowej.

DORADCA UBEZPIECZENIOWY ONLINE

Biorąc pod uwagę obecne czasy i rozwój technologii, możesz także skorzystać z pomocy agenta online. To doskonałe rozwiązanie, jeśli nie masz czasu na spotkania osobiste lub nie ma takiej możliwości, jak na przykład teraz, podczas pandemii. Co za tym idzie?

Na początku wybierasz agenta ubezpieczeniowego. Następnie przesyłasz do niego wypełniony formularz, w którym opisujesz swoją sytuację oraz potrzeby. Agent, biorąc to wszystko pod uwagę, wykonuje za ciebie rozeznanie pośród rozwiązań ubezpieczeniowych dostępnych na rynku, a następnie podsyła ci ich gotowy ranking, żebyś mógł zapoznać się z każdą z możliwości i zastanowić, która najbardziej odpowiada twoim potrzebom.

Możesz oczywiście liczyć na wsparcie agenta podczas wyboru odpowiedniej oferty, w trakcie podpisywania jej czy też podczas wypowiadania polis.

Używamy różnych narzędzi by pochylić się nad ubezpieczeniami danego klienta. Różne rozwiązania i ustawienia pozwalają na skuteczne ubezpieczenie siebie, domu, firmy. Wiemy, że w tym ostatnim przypadku niezwykle ważne jest zabezpieczenie interesów i dbanie regularnie o firmę i jej rozwój.

Jako eksperci finansowi dysponujemy czasem, wiedzą i niezbędnymi informacjami, które pomogą ci podjąć te niekiedy bardzo trudną decyzję, jaką jest wybór ubezpieczenia. Nasze produkty są sprawdzone i bezpieczne. 

Wiemy, że przedsiębiorcom zależy na czasie i szybkich rozwiązaniach, dlatego oferujemy ubezpieczenia grupowe. Dzięki naszym produktowym jesteśmy liderami w branży ubezpieczeniowej. Doświadczenie, pasja i profesjonalizm sprawiają, że klienci chętnie do nas wracają. Staramy się dogłębnie wykonać analizę potrzeb i sprawić, by dopasowanie warunków umowy było wręcz idealne. W gamie produktów mamy wiele popularnych usług, które od lat są chętnie wybierane i kontynuowane.

Klienci najczęściej pytają nas o to: „w jaki sposób mogę uzyskać ubezpieczenie moich interesów firmie albo moich nieruchomości”. Wiele z tych osób chce kompleksowo ubezpieczyć nie tylko swoje biznesy, ale także rodziny. 

Dołącz już dziś do naszego grona klientów w Polsce – znajdziesz u nas nie tylko doskonałe ubezpieczenia, ale także mnóstwo fachowej wiedzy, która pozwoli Ci optymalnie ubezpieczyć się na wszelki wypadek. Cały czas śledzimy najnowsze produkty finansowe, która mogą stać się absolutnym must have. Z nami zawsze jesteś bezpieczny tak jak i twoje finanse.

Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem internetu, wypełniając formularz na naszej stronie jak i drogą telefoniczną, korzystając z bezpłatnej rozmowy czy też wideo rozmowy.

Jeśli chcesz się z nami spotkać osobiście, umożliwiamy dojazd do wybranego miejsca lub zorganizowanie spotkania w naszym biurze w Lubinie.

Pracujemy zawsze wtedy, kiedy nas potrzebujeszw weekendy i wieczorami. Warto zaufać agentom ubezpieczeniowym, którzy znają doskonale dynamiczny rynek. 

Decyzja o wyborze ubezpieczenia nie musi być tak trudna, jak ci się wydaje – wystarczy, że zgłosisz się do nas o pomoc.

ukУкраїнська