Kredyt firmowy Lublin

kredyt firmowy na dowolny cel

Jeśli potrzebujesz środków na prowadzenie działalności gospodarczej, przydatny może okazać się kredyt na firmę – tak zwany firmowy. Jest to szczególny rodzaj produktu bankowego, który przyznawany jest na nieco innych zasadach niż standardowe kredyty gotówkowe. Może wiązać się z innego rodzaju wymogami kiedy ubiega się o niego osoba prywatna prowadząca działalność i innymi w przypadku starania się o niego przez przedsiębiorstwo.

Kredyty dla firm, to prosto mówiąc, oferty bankowe, które są przeznaczone dla przedsiębiorców. Aby z nich skorzystać trzeba posiadać zarejestrowaną działalność gospodarczą – zazwyczaj banki stawiają pewne wymogi w związku z przyznawaniem tego typu kredytu dla firm i niechętnie przyznają je dopiero co powstałym firmom.

Będąc przedsiębiorcą, możesz skorzystać z różnych ofert kredytowych. Jest to między innymi kredyt inwestycyjny, odnawialny czy też obrotowy. Jeśli zdecydowałeś się na rodzaj kredytu firmowego, musisz mieć świadomość tego, że formalności związane z możliwością jego pozyskania są o wiele bardziej złożone aniżeli ubieganie się o finansowanie jako osoba prywatna. Banki wymagają od przedsiębiorców przedłużenia biznes planu, to dotyczy zwłaszcza z firm z krótkim stażem, które dla banku nie są po prostu odpowiednio wiarygodne. Na podstawie przedstawionego biznes planu bank szacuje, czy firma ma szansę utrzymać się na rynku czy też nie. Konieczne może być też dostarczenie przez Ciebie danych o kondycji finansowej twojego przedsiębiorstwa – jest to wymóg, który dotyczy też firm z dłuższym stażem.

Jakiego rodzaju kredyt możesz otrzymać na firmę? Wiele zależy od celu, jaki chcesz finansować z pozyskanych środków, a także od okresu kredytowania, na którym Ci zależy. Wśród kredytów na firmę, cieszących się największą popularnością, można wymienić:

  1. kredyt obrotowy – dzięki niemu sfinansujesz bieżące wydatki firmy, takie jak np. wynagrodzenie pracowników. Okres spłaty kredytu obrotowego wynosi najczęściej 12 – 36 miesięcy. Jest to doskonały wybór dla firm, które mają zamrożoną część środków, np. w opóźnieniach spłat należności przez kontrahentów,
  2. kredyt w rachunku odnawialnym – działa tak samo jak debet, bank nalicza odsetki tylko od faktycznie wykorzystanej przez Ciebie kwoty, a transakcje, które chcesz zrobić, możesz wykonywać do określonego limitu,
  3. kredyt inwestycyjny – możesz go przeznaczyć tylko i wyłącznie na inwestycje o firmowym charakterze. Może to być kupno firmowego auta, specjalistycznych maszyn czy nowego sprzętu do firmy. Żeby otrzymać taki kredyt, musisz przedstawić bankowi szczegółowy biznesplan inwestycji.

KREDYT DLA FIRM

Nasi agenci ubezpieczeniowi oferują wsparcie dla firm Lublin. Przedsiębiorcy w ofercie mogą znależć kredyt na działalność gospodarczą, a także skorzystać z propozycji kredytu inwestycyjnego. Agenci chętnie pomogą przy wyborze kredytu. Często dla firm jest to dużym ratunkiem finansów albo szansą na rozwój.

Jakie warunki należy spełnić, żeby ubiegać się o kredyt na firmę?

Przede wszystkim konieczne jest posiadanie zdolności kredytowej i dobrej historii w banku. Kolejny z wymogów, to zabezpieczenie finansowania. Jeśli ubiegasz się o finansowanie dla spółki z.o.o., to niezbędna będzie także zgoda wszystkich członków zarządu danej spółki. Może się okazać, że bank nie udzieli wsparcia finansowego twojej firmie, ponieważ istnieje ona zbyt krótko na rynku. Banki najchętniej udzielają kredytów firmowych przedsiębiorstwom, które funkcjonują na rynku minimum 1 – 2 lata.

Kredyt firmowy – wymagane dokumenty

Jakich dokumentów będziesz potrzebować, by otzymać kredyt na firmę – to pytanie, które zapewne Cię nurtuje. Potrzebne będzie zaświadczenie o wpisie do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, a także o nadaniu Numeru Identyfikacji Podatkowej – NIP i REGON. Jeśli jednak prowadzisz spółkę, zamiast dokumentów tego typu zastąp je zaświadczeniem z Krajowego Rejestru Sądowego.

To jednak nie wszystko! Bank musi także ocenić potencjał ekonomiczny Twojej firmy – w tym celu będzie od Ciebie wymagał dostarczenia dokumentacji rozchodów i przychodów przedsiębiorstwa.

KREDYT DLA FIRM W PRAKTYCE

Nasi doradcy przedstawią ofertę na produkty kredytowe dla każdego klienta. Jesteśmy pewni, że będziecie zadowoleni, wystarczy, że odwiedzicie nas w biurze w Lublinie. Zapraszamy wszystkich klientów, którzy mają potrzeby finansowe i chcą otrzymać pomoc na wydatki firmowe. Mamy wiele produktów w swojej ofercie, dzięki czemu warunki naszej współpracy będą w pełni przejrzyste i korzystne. Warto skorzystać z naszych usług, mamy także rozwiązania, które pozwolą na zakup nieruchomości albo wyjście ze spirali zadłużeń finansowych. Warto się skontaktować, ponieważ nasza oferta wykazuje wszelkie najlepsze cechy, które na pewno was zachęcą. Już dziś sprawdź warunki pożyczki – nasz doradca obsługuje lubelskie firmy i udziela bezpłatne porady na terenie Lublina w zakresie waszych potrzeb firmowych. Wiemy doskonale jak ważny jest czas dla każdego przedsiębiorcy, dlatego chcemy oszczędzić wam „podróży” do banków. W jednym miejscu nasz doradca oferuje rozwiązania skrojone na miarę. Nasze propozycje finansowe zależne są oczywiście także od kapitału początkowego oraz wkładu własnego, ale już w kilka chwil od uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej, pieniądze trafiają na konta bankowe klientów. Współpracujemy z setkami zadowolonych klientów, którzy mają wiele oczekiwań i szukają dopasowanych, indywidualnych rozwiązań. W szczególnych przypadkach wymagamy także zabezpieczenia. To bardzo ważne, aby rozwijać firmę, dzięki kredytowaniu u najlepszych specjalistów.

Zanim wybierzecie odpowiedniego doradcę, zachęcamy, aby odwiedzić nasz serwis online. Łatwo będziecie się mogli zapoznać z naszą ofertą, a przy bezpośrednim spotkaniu będzie również nam łatwiej odpowiedzieć na Państwa pytania. Ciekawą propozycją są także możliwości finansowania urządzeń dla firm. Mamy znacznie łatwiejsze procedury, które są dopasowane do sytuacji finansowej. Staramy się, aby obsługa klienta była na najwyższym poziomie.  

Wybierz naszą ofertę kredytową na działalność, dzięki temu będziesz mógł uniknąć wielu formalności bankowych i zaoszczędzisz sporo czasu. Jeśli nie chcesz wychodzić z domu za pośrednictwem telefonu lub emaila oferujemy inną formę kontaktu – wstępną rozmowę, która pozwoli określić, jaka pożyczka będzie odpowiednia. 

Nasze biuro pracy można odwiedzać codziennie, aby uzyskać informację lub uzupełnić wniosek kredytowy. Zachęcamy do współpracy osoby, które nie chcą współpracować z drogimi bankami. W ramach weryfikacji sprawdzimy Państwa dane – jesteśmy wiarygodną i rzetelną firmą, której leży na sercu interes i bezpieczeństwo klienta. Staramy się, aby największe formalności były po naszej stronie.

Nie każda firma radzi sobie doskonale, mając wygórowane przychody. Co wtedy z możliwością otrzymania jakiegokolwiek kredytu, by stanąć na nogi? Zamiast odpuszczać sobie plany związane z uzyskaniem kredytu, znajdź odpowiedniego doradcę finansowego i porozmawiaj z nim na ten temat, dowiedz się, w którym banku i na jakich zasadach możesz dostać finansowanie w oparciu o wygenerowane przez twoją firmę przychody. Istnieje możliwość złożenia wniosku kredytowego do banku, który posiada możliwość liczenia zdolności kredytowej opartej na przychodach, a nie dochodach twojej firmy. Banki te wprowadzają wskaźniki, na podstawie których wyliczają hipoteczny dochód. Oczywiście wskaźniki te różnią się od siebie, w zależności od sektora, ale można przyjąć, że najważniejszym kryterium jest podział na usługi, handel i produkcję Lublin.

Skontaktuj się i zadzwoń do nas już dziś, aby uzyskać doradztwo kredytowe dla swojej firmy. Codziennie obsługujemy nowych klientów, mamy atrakcyjne oprocentowanie, które sprzyja twojemu budżetowi. Możesz porozmawiać z naszym doradcą bezpłatnie, który nie tylko postara się jak najbardziej przedstawić warunki współpracy, ale zarówno wspólnie z kredytobiorcą przejdzie przez wszystkie etapy, udzielając mu kompleksowego wsparcia. 

ukУкраїнська